Метка: ööapteek

Lasnamäe ööapteek on puhkusel

Ööapteek Lasnamäel.Tallinnas on seoses puhkuseperioodiga ajutiselt avatud vaid Tõnismägi 5 asuv ööapteek, Vikerlase 19 ööapteek ei tööta kuni augustikuuni.

Elanike kindlustamiseks vajalike ravimitega nii töövälisel ajal kui öötundidel on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti pikaajaliseks partneriks OÜ Patika (tuntud kui Südameapteek), kes osutab üldapteegi öövahetuse teenust õhtul kella 20.00 kuni 8.00 hommikul kesklinnas aadressil Tõnismägi 5 ja Lasnamäel aadressil Vikerlase 19. Teenuse vajalikkust tõestab teenusekasutajate arvukus — ligi 5000 kuus.

Подробнее Lasnamäe ööapteek on puhkusel…

Lasnamäe ööapteek on ajutiselt suletud

Ööapteek Lasnamäel.Seoses remondiga on Lasnamäe ööapteek ajutiselt suletud, öövalveapteegina töötab endiselt apteek aadressil Tõnismäe 5.

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet teatab, et seoses remondiga on apteek aadressil Vikerlase 19 suletud. Apteek avatakse uuesti 26. novembril. Remondi käigus suurendatakse apteegi müügisaali pinda ning ehitatakse klientide paremaks teenindamiseks eeskätt öötundidel klassist tuulekoda.

Подробнее Lasnamäe ööapteek on ajutiselt suletud…

Ööapteek tuleb ka Lasnamäele

Ööapteek Lasnamäel.Lasnamäel aadressil Pae 76 avatakse nädala pärast ööapteek, mis on Tõnismäe tänaval asuva apteegi kõrval teine ööteenust pakkuv apteek Tallinnas.

Apteek töötab iga päev, kaasa arvatud puhkepäevad ning riiklikud ja rahvuspühad, ööpäevaringselt, teatas Raepress.

Elanikele väljastatakse nii retseptita kui retseptiravimeid, ravimisarnaseid aineid ning meditsiiniotstarbelisi vahendeid, samuti valmistatakse ravimeid retsepti alusel. Tehakse ravimitealast selgitustööd ja edastatakse vajalikku teavet.

Подробнее Ööapteek tuleb ka Lasnamäele…