Рубрика: Uudised eesti keeles

Ülemiste keskus kavandab kinokompleksi ehitamist

ylemiste-center-150x150Ülemiste keskus Tallinna veerel plaanib 35 miljoni euro eest ehitada kinokompleksi. Kui praegu on Ülemiste keskuses 69 000 ruutmeetrit üldpinda, siis laiendusel kasvab see ligi viiendiku võrra ning suurima osa uuest pinnast võtab enda alla Apollo kino, juurde tulevad ka spordiklubi People Fitness, kolm restorani ja kohvikut ning mitu uut kauplust, kirjutab Postimees.

Подробнее Ülemiste keskus kavandab kinokompleksi ehitamist…

Uus aasta toob kaasa mitmeid olulisi seadusemuudatusi

1. jaanuaril jõustub üle 350 õigusakti, mille seast leiab ettevõtjate jaoks nii positiivse kui ka negatiivse mõjuga muudatusi.

Väikeettevõtjate jaoks on heaks uudiseks see, et majandusaasta aruande koostamine muutub lihtsamaks. Majutusettevõtetele pakub rahulolu majutusteenuste käibemaksu tõusu ärajäämine.

Подробнее Uus aasta toob kaasa mitmeid olulisi seadusemuudatusi…

Arstiabi Tallinnas jõulupühade ajal

Perearstid töötavad jõulupühade eel, tööpäevadel, tavalise graafiku alusel, laupäeval, pühapäeval ning esmaspäeval, 26. detsembril, vastuvõttu ei toimu.

Haiglate valvetoad on avatud ööpäevaringselt ka pühade ajal.

Hambavalule saab leevendust SA Tallinna Hambapolikliinikus. Reedel, 23. detsembril on hambapolikliinikus lühendatud tööpäev, kella 8-17ni osutatakse aga kõiki hambaravi teenuseid.

Подробнее Arstiabi Tallinnas jõulupühade ajal…

Aastavahetus saabub Lasnamäel ligi kümneminutilise ilutulestikuga

Ilutulestik kultuurikeskuse Lindakivi kohal algab 1. jaanuaril kell 00.15.

Ligi kümme minutit kestva tulevärgi korraldab OÜ Ilutulestiku Keskus Arnika. Ilutulestikku lastakse Lasnamäel juba traditsioonilisest kohast, ning kõige parem on seda vaadata Lindakivi taguselt platsilt, teatas linnaosavalitsus.

Подробнее Aastavahetus saabub Lasnamäel ligi kümneminutilise ilutulestikuga…

Tallinna ühistransport pühade ajal

Tallinna Transpordiamet teatab, et jõulude ajal, 24.-26. detsembrini töötab Tallinna ühistransport pühapäevaste sõiduplaanide alusel; tagamaks kalmistute külastamiseks paremad sõidutingimused teenindavad 24.-26. detsembrini bussiliine nr 23, 34A ja 57 ainult liigendbussid.

31. detsembril töötab ühistransport laupäevaste ja 1. jaanuaril 2017 pühapäevaste sõiduplaanide alusel ning uusaastaööl pikendatakse linna põhisuundadel töötavate ühistranspordiliinide tööaega.

Подробнее Tallinna ühistransport pühade ajal…

Suri ettevõtja Ülo Pärnits

Kolmapäeval suri raske haiguse tagajärjel tuntud Eesti ettevõtja ja ühiskonnategelane Ülo Pärnits.

Suvel 80. juubelit tähistanud majandusdoktor Pärnits oli Mainor Grupi nõukogu esimees ja suuromanik. Ülo Pärnits töötas Mainoris aastast 1972, teda teatakse kui Eesti esimese holding-firma loojat ja juhti alates 1979. aastast kuni tänaseni.

Подробнее Suri ettevõtja Ülo Pärnits…

Lasnamäel rakendati tööle uus valgusfoor

Kolmapäeval, 21,detsembril on Lasnamäel rakendati tööle uus ja elanike poolt soovitud valgusfoor. Valgusfoor võimaldab jalakäijatele ohutut Laagna tee tänava ületust Laagna tee ja Ümera tn ristmiku juures.

Valgusfoor on paigaldatud Laagna tee — Ümera tn — Kärberi tn fooriristmikule (Ümera tee 60 tornmaja kõrval). Tööde mahus paigaldati kaks fooriportaali, sealjuures 8 fooripead sõidukitele ja 6 fooripead jalakäijatele. Jalakäijate jaoks paigaldati ka summeriga nupud.

Подробнее Lasnamäel rakendati tööle uus valgusfoor…

Salmonella pani Kihnu lasteaeda sulgema

Tallinnas Lasnamäel asuv Kihnu lasteaed on tänasest kuni kolmapäevani suletud, sest kogu lasteaeda desinfitseeritakse täiendavalt.

Täna hommikul võeti lasteaias kõikidelt lastelt proovid salmonellale, ütles terviseameti avalike suhete juht Iiris Saluri. Tema sõnul lubatakse negatiivsete vastuse saanud lastel neljapäevast taas lasteaeda minna.

Подробнее Salmonella pani Kihnu lasteaeda sulgema…

Tallink alustab kaubakeskuse ehitusega 2019

Praegu on kindel, et 2019. aastal ehitama hakatavasse Tallink City meeleahutus- ja kaubanduskeskusse tuleb lasnamäelaste poolt kaua oodatud kino.

Meelelahutuslinnaku koosseisu kuuluv Tallinki tennisekeskus teeb aga uksed lahti juba tänavu detsembri keskel, teavitas Lasnamäe linnaosavalitsus. Tallinki tennisekeskuses paiknevad 14 500 ruutmeetril 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, kolm stuudiot rühmatreeninguteks ning jõusaal.

Подробнее Tallink alustab kaubakeskuse ehitusega 2019…

Tallinna linnavolikogu kiitis heaks Tallinna haigla rajamise kava

Foto: http://ikodu.com .Tallinna Linnavolikogu võttis täna toimuval istungil vastu otsuse eelnõu, mis kohustab linnavalitsust 2016. aasta teise kvartali jooksul linnavolikogule esitama Tallinna haigla rajamise kava ning korraldama Tallinna haigla detailplaneeringu algatamise aadressil Narva mnt 129.

Подробнее Tallinna linnavolikogu kiitis heaks Tallinna haigla rajamise kava…

Algasid Ülemiste City ”kirikuhoone” renoveerimistööd

"Церковное" здание в Ülemiste City. Фото:  ulemistecity.ee .    Ülemiste City arendaja Technopolis Ülemiste AS ja Vanalinna Ehitus OÜ sõlmisid lepingu aadressil Sepapaja tn 2 asuva nn „kirikuhoone“ renoveerimistööde esimese etapi teostamiseks, millesse Technopolis Ülemiste AS investeerib ligi 600 000 eurot.

Oktoobris valmiva Bernhard Schmidt’i nimelise 13-korruselise büroohoone vahetus naabruses paikneval üle 800m² suurusel huvitava arhitektuuriga hoonel renoveeritakse täielikult fassaad, teostatakse vundamendi- ja soklitööd, paigaldatakse uued aknad ning katus. Ehitustööd valmivad käesoleva aasta septembri lõpuks.

Подробнее Algasid Ülemiste City ”kirikuhoone” renoveerimistööd…

Liinide nr 29 ja 63 autobussid suunatakse mõlemal sõidusuunal ümbersõidumarsruudile

Фото: Виталия Фактулина.Alates tänasest kuni 16. augustini suunatakse seoses liikluse sulgemisega Narva maantee ja Ussimäe tee ristmike vahelise Priisle tee lõigus sõidutee rekonstrueerimistöödeks liinide nr 29 ja 63 autobussid mõlemal sõidusuunal ümbersõidumarsruudile Narva maantee ja Ussimäe tee, tehes Tondimägi ajutise peatuse Narva maanteel kesklinnast väljuval suunal peale Priisle tee ristmikku ja kesklinna suunal enne Priisle tee ristmikku; Reidumägi ajutise peatuse kesklinnast väljuval suunal Ussimäe teel enne Priisle tee ristmikku ja kesklinna suunal enne Priisle tee ristmikku.

Подробнее Liinide nr 29 ja 63 autobussid suunatakse mõlemal sõidusuunal ümbersõidumarsruudile…

Lasnamäe Katleri asum saab uue peremänguväljaku

Katleri mänguväljak Foto: Lasnamäe linnaosavalitsus1. juunil, lastekaitsepäeval, alustati Katleri ja Paasiku tänava vahelisel haljasalal uue suure multifunktsionaalse peremänguväljaku ehitusega.

Lasnamäe linnaosa vanema kohusetäitja Jaanus Riibe sõnul on arendusprojektiga lahendatud mänguväljaku üldine kujundus koos mänguvahendite ja väikevormide valiku ning paigutusega, samuti haljastus, sadevete ärajuhtimine, katendid ning välisvalgustus.
Подробнее Lasnamäe Katleri asum saab uue peremänguväljaku…

Kahe BMW kokkupõrkes sai viga kaasreisija

Neljapäeva õhtul sai Tallinnas Lasnamäel kahe sõiduauto BMW kokkupõrkes viga kaasreisija. Politsei palub avarii asjaolude väljaselgitamiseks pealtnägijate abi.

Avarii juhtus kella 21.50 ajal Laagna teel Priisle bussipeatuse juures, kus 30-aastase naise juhitud BMW 320D põrkas kokku parempööret sooritanud sõiduautoga BMW 525TDS, mida juhtis 26-aastane Kristjan.

Подробнее Kahe BMW kokkupõrkes sai viga kaasreisija…

Страница 1 из 41234